Site Overlay

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarılar

Siteye kayıt olan tüm kullanıcılar ve ziyaret edenler, abone, içerik sağlayıcı ve denetleyiciler bu metinde geçen kuralları kabul etmiş sayılacaklardır.

Bu site bilgilendirici görüşleri içermektedir. Hiç bir metin tam ve kesin olarak kabul edilmemeli ve yazılanların öneriler ve kişisel görüşler olduğu akılda tutulmalıdır.

Bazı tariflerin sahipleri yazı içerilerinde belirtilmiş ve gerekli kredi sahiplerine elden geldiğince verilmiştir.

Site içeriğinin, tarifleri bulunan ögelerin ve yemeklerin, ham maddelerin ve sarf malzemelerinin kullanımından doğacak maddi, manevi zarar. Alerjik durumlar, tüm sağlık problemleri Bayrak Yemekleri’nin, Altuğ Bayrak’ın, Altuğ Bayrak varislerinin ve vekalet sahiplerinin sorumluluğunda değildir.

Kullanıcı tüm sağlık durumunu, alerji ve tarihi geçmemiş ürün kullanımını, zararlı besin etkileşimlerini bilmek ve uygulamak zorunluluğundadır.

Bu web sitesine ziyaretçiler tarafından erişim aşağıdaki şartlara tabidir. Bu sitede yayınlanan ve/veya kullanılan bilgiler, logolar, grafik ögeler, sesler, resimler, markalar ya da her türlü diğer şeyler ayrıca sahipleri belirtilmediği takdirde Altuğ Bayrak ve yasal varislerine aittir (ya da üçüncü taraflar tarafından kullanılmak üzere yazılı izin ile verilmiştir).
Site içeriğinin yeniden yayınlanmasına sadece Altuğ Bayrak’ın veya Altuğ Bayrak’ın vekaletine sahip olanların yazılı izni üzerine izin verilecektir. Bu nedenle, bu sitenin içeriğini izinsiz değiştirmek, kopyalamak, yeniden basmak, dağıtmak ya da yayınlamak yasaktır.

Altuğ Bayrak ve izinli düzenleyiciler, bu sitenin içerdiği bilgilerin düzenli olarak güncelleneceğini garanti etmemektedirler ve bu siteye yapılan erişimi ve/veya bağlantı kurulmasını ve içeriğinin indirilmesini takiben, bilgilendirme virüsünün neden olduğu bulaşmalar da dâhil olmak üzere, ziyaretçinin ekipmanına gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamayacaklardır.
Bu sitedeki bazı bağlantılar, ziyaretçinin aramasını farklı sitelerde yer alan web sayfalarına yönlendirebilir. Bu durumda, Altuğ Bayrak, bu sitelerde yapılan yayınların içeriği ya da bu sitelere erişim, bağlantı ya da içeriklerinin yüklenmesi sırasında ortaya çıkan ya da bunlardan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Altuğ Bayrak’a gönderilen her türlü kişisel bilgi, mahremiyet ile ilgili kanunun ve kanunlara uygun olarak ele alınacaktır. Ancak sitenin servis vermesini sağlayan servis sağlayıcıdan kaynaklanabilecek güvenlik açıklarından Bayrak Yemekleri ve Altuğ Bayrak sorumlu değildir. Bu site aracılığıyla Altuğ Bayrak’a aktarılan her türü kişisel olmayan bilgi (öneriler, tarifler, fikirler, çizimler, projeler vs. de dâhil), Altuğ Bayrak’a veya vekaletine sahip kişilere ve varislerine, bu kişisel olmayan bilgileri kullanmak, çoğaltmak, göstermek, uygulamak, değiştirmek, yayınlamak ve dağıtmak konusunda münhasır, sınırsız ve gayrikabili rücu bir hak verecektir. Bu Sitede Türkiye Cumhuriyeti’nin hâlihazırda yürürlükte olan kanunlara tabidir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.